Cryopoland > O nas

Dostępność 24/7

Rozumiemy, jak ważny w procesach B2B jest przepływ informacji oraz elastyczność w działaniu, dlatego nasi klienci mogą na nas liczyć o każdej godzinie. Prowadzimy produkcję ciągłą dzięki czemu suchy lód oraz usługi czyszczenia suchym lodem możemy dostarczyć o każdej godzinie.
Nasz całodobowy nr tel. +48 506 131 844

Brak ukrytych kosztów

Cieszymy się zaufaniem najbardziej prestiżowych europejskich firm. Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi pozbawione są dodatkowych opłat a gwarancja/rękojmia udzielana jest zawsze. Wierzymy w relacje długoterminowe dlatego stawiamy na przejrzystość naszej oferty.

Certyfikowana firma

Założeniem marki Cryopoland jest scentralizowanie procesów kluczowych w produkcji oraz czyszczeniu suchym lodem. Rozumiemy jak ważne jest utrzymanie ruchu zarówno maszyn pracujących dla nas jak i maszyn naszych klientów dlatego wciąż dążymy do podnoszenia kwalifikacji, które potwierdzają certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

Rozsądne ceny

Nasza oferta obejmuje różnorodne formy finansowania tj. preferencyjny kredyt, leasing oraz rental długoterminowy. Rozwijamy park maszyn używanych oraz pomagamy w wymianie zakupionego sprzętu na nowy. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują najbardziej kompleksową ofertę.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej posiadającą ponad 20 lat doświadczenia w pracy z technologiami wykorzystującymi ciekły dwutlenkiem węgla. Od 2016 roku właścicielem marki CRYOPOLAND jest firma Cryopoland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, powstała z połączenia podmiotów Cryopoland Centrum Sp. z o.o. (Piaseczno), firmy Carbogas Sp. z o.o. (Płock) oraz jednostki organizacyjnej Grupy Scarlett (Bielsko-Biała) odpowiedzialnej za produkcję suchego lodu. W chwili obecnej Cryopoland posiada cztery placówki produkcyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku, Dębicy i Rzeszowie o zdolności produkcyjnej przekraczającej 40t/dobę. O bezpieczeństwo dostaw dba nasz Partner firma Air Products. Od 2017 roku Cryopoland jest wyłącznym dystrybutorem marki Cold Jet na terenie polski. maszyn C 10 lat zajmujemy się technologiami opartymi na suchym lodzie. Staramy się by nasza oferta w pełni zaspokajała potrzeby, wciąż dynamicznie rozwijającego się polskiego rynku. Posiadamy nowoczesny park maszynowy dbając tym samym o najwyższą jakość naszych produktów. Od lat niezmiennie współpracujemy z jednostkami badawczymi poszukując innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

NASI KLIENCI

Potrzebujesz technologii opartych na suchym lodzie? Jesteśmy w niej ekspertami!